.

.

LAINGDERFUL Инфраред тело сензор 95*95mm AC185-265V Бранеа Led Скалило Светла Плоштадот Ѕид Светилки Топло Бела Чекор Скали Светилка

LAINGDERFUL Инфраред тело сензор 95*95mm AC185-265V Бранеа Led Скалило Светла Плоштадот Ѕид Светилки Топло Бела

DEN 118.00 DEN 156.48

Износ
Во форма достапна за нарачката


Име на производ : LED скалило светлината
1 Power : 0.6-2.5 W
2 извор на Светлина : LED Чип
3 Емитуваат боја : Топло Бела
4 Боја температура : 2700-3000 K (Топло Бела) ;6000-6500 K (Ладно Бела)
5 Влезен напон : AC185-265 V AC 50/60 Hz
6 Школка материјал : ПВЦ
7 Димензии : W95mm *L95mm*H32mm
8 Производ тежина : 0.11 kg


Главните својства

Wattage:
0.6w, 1.5w, 2.5w
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K) Природата Белата(3500-5500K)
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Карактеристики:
led скалило светилка
Тело Материјал:
ABS
Број на извори на светлина:
1
Боја На Каросеријата:
Бела,Црна,Портокалова
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Стил:
Современа
Инсталација Тип:
Ressessed Во
Тип На Прекинувач:
Сензор
Техника:
Насликани
Бренд Име:
LAINGDERFUL
Осветлување Област:
1-3square метри
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
220V
Примена:
Foyer
Сенка Ветер:
Надолу
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
2years
Извор На Светлина:
LED Светилки
Материјал:
ПВЦ
сертификација:
CE
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
скалило светлината
Е dimmable:
No
База Тип:
86
Боја На Каросеријата:
sliver
Тежина:
110g
Температура На Боја:
Топло светло / Бела Светлина
Светилка Големина:
95*95*32cm
светилка инсталирате:
треба 86box
Примена:
Хотел/трговски центар

Избор на купувачот