.

.

Оригинални Нови Пристигнување 2018 НАЈК WoTessen Жените Скејтбординг Чевли Патики

Оригинални Нови Пристигнување 2018 НАЈК WoTessen Жените Скејтбординг Чевли Патики

DEN 4258.00 DEN 5529.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Иако оригиналната кутија ќе се зголеми на превозна цена, бидејќи на неговата тежина и волумен.Ако производот бил носи,жал ми е што не можат да обезбедат враќање и замена услуга, бидејќи тоа влијае и на средно продажба,ве молиме да се разбере.00 забава по добивање на чевли . Испорака : Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1~7days (според вашите нарачки количество) по уплатата.Производите што се продаваат се 100% оригинални.
Пакување : Генерално,ние испрати на сите нашите чевли со оригинална кутија . Повратни информации : Позитивна повратна информација(5 ѕвезди) е многу важен за нас , ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации. Ако имате било какви прашања, слободно контактирајте со нас
Ве молиме Изберете ја Соодветната НИ Големина во Зависност од Должината на Вашите нозе и По Големина на Табелата.
Сите слики во нашата продавница се 100% земени од оригинални производи.

Главните својства

Чевли Големина:
8, 7.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Бренд Име:
НАЈК
Пол:
Жените
Outsole Материјал:
Пластични
Стил:
Слободно време
Горниот Материјал:
Синтетички
Insole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
Дише
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Применливи место:
Хард Суд
Датум На Издавање:
Други
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Почетник
Број На Модел На:
AA2172-001
елементи:
Тема
Горната Висина:
Ниска
Пета Тип:
Станот
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли

Избор на купувачот