.

.

Deanfun Моден Бренд Еднорог Козметички Кеси Нова Мода 3D Испечатени Жените Патување Шминка Случај H82

Deanfun Моден Бренд Еднорог Козметички Кеси Нова Мода 3D Испечатени Жените Патување Шминка Случај H82

DEN 91.00 DEN 95.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.7% Наплата
ЗА ПЛАЌАЊЕ
Ние прифаќаме alipay тука .

Главните својства

Тип На Објект:
Козметички Случаи
Стил:
Моден
Материјал Состав:
100% Полиестер
Објектот Должина:
18-22cm
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
35g
Главен Материјал:
Полиестер
Обликот:
Перница
Објектот Ширина:
2cm
Бренд Име:
deanfun
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Висина:
13.5cm
Број На Модел На:
BBH-82
3D Печатење Жените Козметички Кеси:
жените cosmtics торба
козметички жени:
печатење торба
шминка pounch:
makeuop торба

Избор на купувачот