.

.

1Pcs orginal Моќ HD-6001MG Стандардна Големина Аналогни Метал Опрема Серво

1Pcs orginal Моќ HD-6001MG Стандардна Големина Аналогни Метал Опрема Серво

DEN 636.00 DEN 756.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

(GMT +8) од понеделник до петок
- 8 : 30 сум.98 мл)
Имајќи Тип : Топката Имајќи x 2
Мотор Тип на : DC Мотор
Опрема Тип : Бакар
Оперативен Температура : -20~60(Степен)
Работни frequence : 1520µs / 50hz
Големина : 40. 30 дена гаранција од купените датум. да 1 : 00 часот (GMT +8) од сабота
- 8 : 30 сум.
Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците.
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
Бренд Име:
моќ hd
РК Делови и Accs:
Servos
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Број На Модел На:
HD-6001MG
За Возило Тип:
Хеликоптери
Алатка Материјали:
HD-6001MG servos
Надградба На Делови/Додатоци:
HD-6001MG servos
Четири тркала Атрибути:
HD-6001MG servos
Радио Контрола Стил:
РК Модел

Избор на купувачот