.

.

Нови Оригинални RJP30H1 RJP3043 RJP30H3A RJP30H3 RJP63G4 RJP30E4 RJP30H2A RJP63K2 RJK6026 RJP30L4 P75N02LD P75N02LDG

Нови Оригинални RJP30H1 RJP3043 RJP30H3A RJP30H3 RJP63G4 RJP30E4 RJP30H2A RJP63K2 RJK6026 RJP30L4 P75N02LD P75N02LDG

DEN 4.00 DEN 4.32

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото).
Ви благодариме!. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
(2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме.
(3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Сите производи гаранција 3 месеци.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Кина Пост Стандард Express, Хонг Конг Пост, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.(Стандард Превозот Побрзо отколку Mail) Превозот e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 10-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
2.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, Ние ќе работиме со вас да го реши проблемот. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава
Некои од Европските земји од Страна на локација за подигнување на Глобалната Mail
Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Со DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго)
Замена/Exchange/Наплата
(1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.

Главните својства

Напон:
1
Моќ Дисипација:
1
Број На Модел На:
1
Бренд Име:
HUAERXINDIAN
Состојба:
Нови
Тип:
Вози IC
is_customized:
Yes
Температурата На Работа:
2
Примена:
компјутер
Пакет:
T

Избор на купувачот