.

.

Multimeter пенкало Тест Води 1000V 20A Дигитални Multimeter Пенкало Бакар Игли Тест Води Истрагата Продолжување Линија Кабел

Multimeter пенкало Тест Води 1000V 20A Дигитални Multimeter Пенкало Бакар Игли Тест Води Истрагата Продолжување

DEN 300.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на фабрика директни бренд директна продажба!
Hi DANCE Во high-end корисници изберете мудрост! Повеќе избор : Стоки вести : UM25 C DC USB тестер Voltmeter ammeter тековната напон метри капацитет следи qc2.0 брз полнач за Батеријата Банка детектор
Клиентите употреба случај

Главните својства

Мерење На Отпор Опсег:
1000V 20A
Мерење Inductance Опсег:
1000V 20A
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
Multimeter-пен
Температурата На Работа:
0 - 50 ℃
Бренд Име:
HIDANCE
Димензии:
1m
Работен Режим:
1000V 20A
Мерење На Струја Опсег:
1000V 20A
Мерење Capacitance Опсег:
1000V 20A
Мерење На Напон Спектар:
1000V 20A
Дисплеј Тип:
перо

Избор на купувачот