.

.

Топла Продажба 1Pair Мраз Снег Studs Не се Лизга Шила Чевли Чизми Grippers Crampon Прошетка Cleats

Топла Продажба 1Pair Мраз Снег Studs Не се Лизга Шила Чевли Чизми Grippers Crampon Прошетка Cleats

DEN 146.00 DEN 155.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Прошетка или да ја стартувате со доверба на мраз или снег, избегне од на лизгање, пред да се падне, фатете мраз цврсто Одговара за повеќето обувки форма Лесен за вклучување/исклучување во секунди, лесен за употреба Помага во Намалување на Ризикот од Паѓа & Повреди Лесно да се спакуваат. само е потребно малку место Потребната опрема во текот на зимата кога сте надвор. Тоа нема да влијае на вашите секојдневни активности, Издржливи. Растеглив, поголема тогаш тоа е оригинална големина, ако сакате и без штета Спецификација : Материјал : Гума, Cleats (може да се водат), Алуминиумска легура Големина : 21.5 x 8.5 cm / 8.5 x 3.3" Боја : Црна Нето тежина : 86g Количина : 1 Пар Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-5мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Главните својства

Тип На Објект:
Мраз Gripper
Материјал:
Гума, Cleats (може да се водат), Алуминиумска легура
Бренд Име:
EYKOSI
Број На Модел На:
D16000

Избор на купувачот