.

.

Тркалото се Повлечи Штекер Клуч Погоден За Мерцедес БЕНЦ W221

Тркалото се Повлечи Штекер Клуч Погоден За Мерцедес БЕНЦ W221

DEN 680.00 DEN 715.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Генерално, објектите ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по расчисти исплата се примени. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ние, исто така, coud брод на цел од страна на UPS-от, FEDEX, ТНТ, ARAMAX,Shunfeng Express со конкурентна цена. Ние не одговорни било царинска такса, ве Молиме
проверете на царинската политика на свој место, како што се Италија и Холандија.
2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,
срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да не контактирате доколку ви треба други превозот начини.
Производи Детали :
Тркалото се Повлечи Штекер Клуч Погоден За Мерцедес БЕНЦ W221
Примена : Maybach, W221 (S-class) и доцна CL класа на Мерцедес кој дојде инсталиран со уникатни конвексни повлечи завртки
Детали Фото :
1 .Ве молиме двојно проверете ги вашите податоци,ние не сме одговорни за било испорака поради неточни или undeliverable адреса. Ние нудиме 3 дена мртов на пристигнување замена гаранција од денот на приемот.
1) Драг пријател,вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Тоа ќе трае долго време.Ние брод на нашите алатки за целиот свет.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.

Главните својства

Тип На Објект:
Моторот Нега
Специјални Функции:
Тркалото Се Повлечи Socket
Објектот Ширина:
10cm
Бренд Име:
HTL
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
HT05833
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
15cm
Материјал Тип:
Челик

Избор на купувачот