.

.

Откопчување за Заклучување Копче За ХОНДА DIO50 ДИО AF34 AF35 FES250 ПРЕДВИДЛИВОСТ 98-02

Откопчување за Заклучување Копче За ХОНДА DIO50 ДИО AF34 AF35 FES250 ПРЕДВИДЛИВОСТ 98-02

DEN 1037.00 DEN 1103.52

Износ
Во форма достапна за нарачката


Плаќање :
Ние прифаќаме Alipay тука.
Откопчување за Заклучување Копче За ХОНДА DIO50 ДИО AF34 AF35 FES250 ПРЕДВИДЛИВОСТ 98-02
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност. Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM).
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).
Гаранција :
Тоа доаѓа со една година гаранција. Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче. Pls контактирајте со нас во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : 100% Сосема Нов
Одлична Состојба
Доаѓа во комплет како што е прикажано на слики
Без инсталирате инструкции
Лесно да се инсталира
Боја : Како На Сликата
FITMENT :
За ХОНДА DIO50 ДИО AF34 AF35
За ХОНДА FES 250 FES250 ПРЕДВИДЛИВОСТ 1998-2002
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
1x откопчување Кодот
2x Клучеви
Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна.
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со производот или услугата, pls контакт со нас и да не ни даде негативна или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Откопчување Заклучување За Хонда.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за повторно да ја прати.

Главните својства

Име На Модел:
XF-2810
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
како на слика
Материјал Тип:
како на слика
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на купувачот