.

.

Бесплатен Превозот Писмо E Монистра 500PCS 4*7MM Рамен Монета Тркалезна Форма Акрилик Азбука Монистра Украс Додаток DIY Накит Монистра

Бесплатен Превозот Писмо E Монистра 500PCS 4*7MM Рамен Монета Тркалезна Форма Акрилик Азбука Монистра Украс Додаток

DEN 265.00 DEN 312.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, .
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Фабрика Директни Продаде Акрилик Писмо Азбуката Монистра
Производи детали
Големина : околу 4*7mm
боја : како на вашиот избор
количина : за 500pcs
ако ви треба било дизајн кој ние не се покажуваат за вас,pls контактирајте ме слободно,нашата фабрика може да обичај прави за вас ако имате голема количина
Повеќе Писмо Монистра Дизајни
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ако сте задоволни со
предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас.
Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската
дозвола или друга причина. Ако не сте го добиле вашиот пакет , ве молиме контактирајте со нас, ние ќе
проверете го ова за вас, веднаш штом ќе може да.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 12 дена; или, ние ќе брод
вашиот објект врз основа на вашиот Зачувам адреса, па ве молиме да бидете сигурни дека тоа е точно.

Главните својства

Објектот Дијаметар:
about 4x7MM
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
realyK·S
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Објектот Тежина:
500g
Број На Модел На:
азбука монистра
боја:
бела со црни букви
Големина:
околу 4*7mm
Материјал:
Акрилик
Количина:
за 500pcs по торба
Пакување:
500g по торба
Користење на:
DIY накит&декорација
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
about 7mm
експрес испорака:
износ над 160usd,слободни изразат испорака

Избор на купувачот