.

.

(Min. Нарачката е $10)1Strand Убава 10мм Змијата Кожата Камен Топката Лабава Мушка 15.5 инчен S35

(Min. Нарачката е $10)1Strand Убава 10мм Змијата Кожата Камен Топката Лабава Мушка 15.5 инчен S35

DEN 479.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

нарачката е 5 долари, обезбеди бесплатен превозот од кина пост на сите земја;
Откако ќе брод , да обезбеди следење на број ,ќе чини околу 15-35 дена за да стигне до вас. Прашање : Што е обработка на време?
Откако ќе се плати, ние ќе започне на процесот на нарачка и да се обиде да испрати за вас во рок од 1-3 дена. Нарачката е $10)1 Strand Убава 10мм Змијата Кожата Џаспер Топката Лабава Мушка 15.
* Над $150 , слободни надгради за да се изразат испорака : EMS,DHL,Fe Dex
Напомена : Ако постојат неколку различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја сакате.
Answer : ___________________________ Note :
Мин. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и DHL не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со DHL кога ќе изберете локација за подигнување на бесплатен превозот. Прашање : дали ќе се обезбеди намалувањето на превозот?
Ние обезбедуваме пад на превозот, може да се испрати на производи за вашите клиенти директно.
Но некое време,ако можеме да се сретнеме со некој нема акции, ние ќе ве известиме пред ние брод, а потоа можете да направите промена или наплата. Ако не,ние ќе ги испрати со мешавина боја.5 инчен S35
Ставка опис
Големина : 10мм
Количина : 1 влакно
Материјал : Змија Кожата Од Јаспис
1.
Ви благодариме за разбирањето.Во спротивно ќе изгубите пари. Прашање : како може да ви обезбеди мене експрес испорака?
Кога цел повеќе од 150 долари, ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво, плаќаат директно.

Главните својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
20g
Број На Модел На:
S35
is_customized:
Yes

Избор на купувачот