.

.

500pcs/многу 7mm Мешани Писмо/ Азбука Рамен Круг Акрилик Монистра

500pcs/многу 7mm Мешани Писмо/ Азбука Рамен Круг Акрилик Монистра

DEN 143.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мојата компанија 's производи вклучуваат облека, додатоци и накит додатоци продажба во целиот свет.стоките ќе бидат испорачани преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail слободно ако износот на повеќе од $5. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени
. Ве молиме контактирајте со нас во прв пат , и ние ќе ви ги даде на наплата или надополнување. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.Ако вашата цел износ под $5 , стоката ќе се испраќаат преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус слободно
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI Паричник, Boleto,Webmoney, Western Union , и Банкарски Трансфери .
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.
Нашите превозот
Ве молиме имајте во предвид : 1.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
Нашите пакување
Имаме многу добар пакување за да се избегне штетата во транзит,Ако не е несреќен случај, производот ќе добие е оштетени или оштетени.Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 100 вработени во Азија,Европа и Америка .

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
meiruhua
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
171812

Избор на купувачот