.

.

CLUCI 50pcs 6-7mm Светло Зелена Боја Бисер Остриги akoya шарени бисери на Големо Шарени Круг Монистра За Изработка на Накит

CLUCI 50pcs 6-7mm Светло Зелена Боја Бисер Остриги akoya шарени бисери на Големо Шарени Круг Монистра За Изработка

DEN 5568.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Напомена : Оваа понуда е за 50pcs 6-7mm СВЕТЛО ЗЕЛЕНА AKOYA бисер остриги. И исто така, постојат многу нови бои бисери остриги во нашата продавница, како што се топла розова, светла виолетова, зелена, вар зелена, корали и така натаму, pls кликнете . Вистински 6-7mm круг akoya бисер е поставена во секој остриги. Ние спакувани еден бисер остриги со вакуум спакувани без течност во еден картон кој може да се спаси многу превозот цена од ново пакување. Производ Време за Подготовка : 1-2 дена по добивањето на плаќање . Превозот Време : 3-5 дена од UPS-от. Инструкции : Отворете ја бисер mussel , тогаш откриваат специјална боја бисер> remove бисер од школки> Висат кафез со pendant/обетки држачи>носите вашата желба и љубов со вас убава бисер приврзоци, обетки или прстени. Тоа е толку многу забавно да се отвори остриги и да дознаете многу шарени бисери, тогаш можете да DIY накит со бисери, да го пополните , натпревар , и .

Главните својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
CLUCI
Објектот Тежина:
2.0kg
Бисер Тип:
Akoya Бисери
Главниот Камен:
бисер
Број На Модел На:
WP110SB
Certificate Type:
NGTC
Метали Тип:
Никој
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Големина На Бисер:
6-7mm
Бисер Квалитет:
ААА
Објектот Висина:
6-7mm
бисер боја:
светло зелена

Избор на купувачот