.

.

Аниме Зандана ni Deai ќе б Motomeru не wa Machigatteiru Darou ка Зис Wallenstein Униформи Cosplay Костим со ракавици и чорапи

Аниме Зандана ni Deai ќе б Motomeru не wa Machigatteiru Darou ка Зис Wallenstein Униформи Cosplay Костим со ракавици

DEN 3983.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден.
За Враќање На Производ
1. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL.
Вашето задоволство е наш приоритет.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Комуникацијата е многу важна.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Kono Subarashii Sek
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Tachibana hotaru

Избор на купувачот