.

.

Karneval Azana Cosplay Костим Перика Бесплатен Превозот Сопствени Направени за ноќта на Вештерките и Божиќ

Karneval Azana Cosplay Костим Перика Бесплатен Превозот Сопствени Направени за ноќта на Вештерките и Божиќ

DEN 6156.00 DEN 6480.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Неговото лице обично е полн со бенд-сида. Ве молиме оставете ни ја вашата e-mail адреса за подобар контакт. Ве молиме да ни остават на род(Машки, Женски, Деца) во забелешка кутија пред поднесување на цел. Стандардна Големина за Машки, Женски и Деца Мерки потребни за Обичај се прилагоди овој костим : Пол, Висина, Биста, Половината, Колковите, Половината на Глуждот, Sleeve, обувка Мерка Водство Тоа ќе биде многу подобро ако може да има некој друг мерка вас. Тој е многу нежен и малку klutz. Компоненти : Зелена и портокалова јакна + Внатрешен darkblue вратоврска + Внатрешното светло сина кошула + Светло кафеави панталони + Црни чевли опфаќа + Перика + Hairnet Ткаенина од костимот : Униформа крпа + Памучен Материјал на перика : Огноотпорни растителни влакна Прилагоди време : 7-9 дена Бесплатен превозот методи : DHL/EMS Превозот време : 3-7 работни дена
Ве молиме имајте во предвид : Некои големини се во парк. Обичај се прилагоди услугата е понудена за слободни.
Azana повремено помага во Истражувањето Кула. Ние ќе ве контактираме за да ја потврдите нарачката во рок од 12 часа откако ќе се направи исплата. Ви благодариме! Ние би можеле да го добие. Ви благодариме! Ние би можеле да имаат проблем да брод од пакетот во 8 дена. Ве молиме да се стави на вашата долна облека пред мерење. Вие исто така може да изберете стандардна големина случајно и ни остави точен обичај тело мерења во notebox пред поднесување на цел. Ако пакетот не е испраќаат надвор во ограничениот 8 дена, со цел ќе бидат затворени од страна на aliexpress.

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
KARNEVAL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
marchbebe
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Azana во Karneval
Компоненти:
Костимот + Перика
Материјал:
Единствен Крпа + Памук

Избор на купувачот