.

.

отклучен Оригинални AirCard 760s LTE 100Mbps 4G mifi Рутер dongle 4G 3g LTE, wifi Рутер PK AirCard 754S 753S e5776s e5372

отклучен Оригинални AirCard 760s LTE 100Mbps 4G mifi Рутер dongle 4G 3g LTE, wifi Рутер PK AirCard 754S 753S

DEN 2086.00 DEN 2744.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Покрај тоа, приклучете го во Air Card Центар за да се поврзете до 20 уреди преку Wi-Fi или Ethernet така можете да мрежна вашите уреди во домот или во мала канцеларија. Спецификации : Мрежната Технологија LTE
Dual Превозникот HSPA+
HSPA
UMTS на Фреквенција
LTE 1800/2100/2600 MHz (варијанта 1)
кога ќе нарачате ,pls проверете рутерот поддршка ќе земја 4g мрежата . 30cm краток Висок квалитет екран usb кабел
стоката пакет
• Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни дена по вашата исплата е расчисти. Предмети ќе пристигне во 7-25 бизнис денови на светот обично. Понекогаш,нема точни опција да се choosed.Новата 4g рутер + оригинална Батерија од 2000 mah
2.
Dual-Превозникот HSPA+ 850/900/2100 MHz Антена Разновидност Поддршка Нема Оперативен Систем Windows за Поддршка
Mac OS X
Нешто со Wi-Fi
Подлога
Телефон
табела
Андроид телефони и таблети Одобрување на Усогласеноста На-Штиклирајте
Wi-Fi Алијансата За Сертификација
Јапонија Регулаторни Одобрувања Форма Фактор Мобилни Жариште Системот за Барања за Web пребарувачот може да се бараат за прв пат setup Уред Димензии 97.
• Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем, кој е многу побавен
од Посебна Испорака.5 mm x 57 mm x 15. Така секоја работа е врз основа на опис на производот.
Pls прочитате опис на производот внимателно.com
На "објектот спецификите" е систем дефиниран.7 mm Max Uplink Брзината Од 50 Mbps Max Downlink Брзина Од 100 Mbps Факултативна Надворешна Антена Да Дополнителни Функции GPS
Micro SD Слот
Надворешна антена конекторот
WPS Push Копчето Добиваат Еквилајзер Не Aircard има различни ЛОГОТО, ние автоматски ќе испрати И pls не ресетирање на тоа,или ќе бидат заклучени.

Главните својства

Бренд Име:
ZTE
Пакет:
Yes
Стил:
Надворешни
Број На Модел На:
760s
Интерфејс Тип:
USB
wirless Модем Тип:
WCDMA
Производи Статус:
Акции
Тип:
Безжичната
Име:
Сиера Безжична Aircard
4G:
LTE 1800/2100/2600 MHz
3G:
Dual-Превозникот HSPA+ 850/900/2100 MHz
Поддржува VPN:
No
is_customized:
Yes
Вграден во Ѕид:
No

Избор на купувачот