.

.

Голема 12mm Круг Природни Жолта Кристал 17 Ѓердан-nec6177 трговија на Големо/мало за Слободен брод

Голема 12mm Круг Природни Жолта Кристал 17 Ѓердан-nec6177 трговија на Големо/мало за Слободен брод

DEN 655.00 DEN 1056.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА ПРОДАЖБА Голема 12mm Круг Природни Жолта Кристал скапоцен камен 17" Ѓердан-nec6177
Опис :
Работи : ПРОДАЖБА Голема 12mm Круг Природни Жолта Кристал скапоцен камен 17" Ѓердан-nec6177 Должина/големина : 17inch / 12mm Затворач : Прстен Облик/ Боја : Тркалезна / Жолта S/N : nec6177 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест

За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.

Главните својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Бренд Име:
qingmos
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
сребро позлатен
Број На Модел На:
nec6177
Функција:
Расположение Tracker
Големина:
12mm
Обликот:
Круг
Должина:
17 инчи
боја:
Жолта
Главниот Камен:
Кристално
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Накит Главен Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Должина:
17''

Избор на купувачот