.

.

Мини Домашна Употреба Суво Зрно Мелница 130G Капацитет Protable Пипер Мелница Пченка Мелница

Мини Домашна Употреба Суво Зрно Мелница 130G Капацитет Protable Пипер Мелница Пченка Мелница

DEN 3360.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Секој пат crusing на matrial треба да се покрие со нож, тежината може да не текот на капацитетот на машината
коментари на кинески корисникот :
.Проред употреба може да се спречи hotbox,оштетување на моторот
7.Здравјето на храна парчиња, како што се храна и традиционална Кинеска медицина, како што се : Американски женшен, женшен, notoginseng, fritillaria, бисер, angelica dahurica, mung грав, ориз, пченка, магаре-кријат желатин, frankincense, radix astragali, notoginseng, hippocampus, dodder, сјајни ganoderma, ликер, итн.
Домашна Употреба Суво Зрно Мелница 130 G Капацитет Protable Пипер Мелница Пченка Мелница
Тешко медицински материјали, се предлага дека повеќе од 400 грама pulverizer, избегне машина штета !!
Користете доменот :
Е погодна за клиники, болница, аптека инспектори за традиционалната Кинеска медицина, Кинеска медицина парчиња и институтот за медицина, здравје производи за нега на продажбата контра камериер обработка и анализа на мал примерок во лабораторија и семејството, храна, здравствена нега и производи, мелење, итн.парчиња на стоки не повеќе од две-третини од дробење магацин,Бидејќи стоката тежина, дробење комората не може да биде целосна или вишокот на
4.По долго време користење,јаглерод четка и ножот носат сериозни, треба да се промени.Материјалот мора да биде сува,неповолни обработка на традиционалните Кинески лекови со влага и маснотии
3.не се достапни со Влага состојки материјал.не може да се исчисти дробење склад директно со вода
11.Производ на моторни припаѓа на моторни четка, подигање на искра,јаглерод четка триење чуден мирис,припаѓа на нормален феномен
12.

Главните својства

Тип:
милс
Мелници Тип:
Храна Мелници
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
XY-130B
Материјал:
Мартензитни Нерѓосувачки Челик
Магацин:
Мартензитни Нерѓосувачки Челик
Трупот на авионот и база на:
На композитни материјали
моќност:
850W
Дробење Степен:
50-300mesh
Модел:
XY-130B
Времето На Префрлување:
Може да
Напон:
220v
Брзина:
31000rpm

Избор на купувачот