.

.

приклучокот Кондензаторот Жичен фаза saxophone микрофон професионални труба sax gooseneck музички инструмент микрофон

приклучокот Кондензаторот Жичен фаза saxophone микрофон професионални труба sax gooseneck музички инструмент

DEN 2508.00 DEN 2640.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Зачестеност Одговор.........40 Hz-16 KHz Чувствителност..................-47d B± 2d B Излезна Отпорност...........≤680 Ω Max.Текст SPL...............2.0 V-10 V.DC S/N Сооднос....................>63d B Кабел.......................Φ3 M Боја.......................Црна

Главните својства

Стил:
Вградениот Микрофон
Бренд Име:
ZIXUAN
комуникација:
Жичен
Поларните Обрасци:
Hypercardioid
Број На Модел На:
IM-2
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Пакет:
No
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Употреба:
Музички Инструмент Микрофон

Избор на купувачот