.

.

Надвор микрометар .Диск Тип Микрометар (ротирачко вретено).0-1inch

Надвор микрометар .Диск Тип Микрометар (ротирачко вретено).0-1inch

DEN 4190.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Диск Тип Микрометар
IP54 заштита ниво.
Тешко легура мерење на површината.
Слика нозе рамка.
Ratchet сила мерење.
ротирачко вретено.
Диск мерење лица за мерење на брзини и дебелина на хартија.

Главните својства

DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
230-21-040

Избор на купувачот