.

.

2 парчиња/многу R0.75*D6*30.5*75L*2F солидна карбид Обложени Топката Носот Заострените Крајот Мелници конус тип cnc мелење машина

2 парчиња/многу R0.75*D6*30.5*75L*2F солидна карбид Обложени Топката Носот Заострените Крајот Мелници конус тип

DEN 906.00 DEN 1176.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или e-mail и да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT.
Се враќа
Можете да немаат причина да се вратат во рок од 15 дена после потврда на приемот. Но ќе ја преземе контролата на сите трошоците за враќање.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
2 парчиња/многу R0.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.5*75 L*2 F солидна карбид Обложени Топката Носот Заострените Крајот Мелници конус тип cnc мелење машина
Месо тело со Дијаметар : 6mm
Радиус : 0. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.75 мм
overal должина : 75mm
сечење flute должина : 30. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Главните својства

Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Обложување:
TiAIN
Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
ZCC.КТ
Тип:
Крајот Мелница
Вкупна Должина:
75mm
Број На Модел На:
R0.75*D6*30.5*75L*2F
Месо тело дијаметар:
6mm
Обложување:
TiAIN
Вкупна Должина:
75mm
Тип:
Заострените крајот мелница, конус тип
Работното парче:
Тешко дрво, тешко алуминиум, челик,нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Ал
на соодветна работна цврстина:
0~55 HRC
Радиус:
0.75 мм
Примена:
гравирање & мелничката
Крајот тип:
2 flute топката носот крајот мелница
сечење должина flute:
30.5 mm

Избор на купувачот