.

.

Endmill 6mm 1pcs Екстра Долг 75mm 100 150mm Карбид CNC HRC50 2Flute Хеликс Обложени Нерѓосувачки Челик Спирала Мелничката Обработка Центар

Endmill 6mm 1pcs Екстра Долг 75mm 100 150mm Карбид CNC HRC50 2Flute Хеликс Обложени Нерѓосувачки Челик Спирала

DEN 228.00 DEN 446.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


Повратни Информации & За Нас
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ве молиме љубезно
имаат позитивни повратни информации или да му даде пет-ѕвезда ако сте задоволни со нашите производи и било која од вашите коментари
и сугестии ќе бидат високо ценети.Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако имаш било какви проблеми ние
се секогаш подготвен да одговори и поддршка. Ви благодариме!
За нас
Ние сме сигурен онлајн retailsaler каде можете да купите производи со висок квалитет, прифатлива цена и да
професионална услуга.

Главните својства

Димензии:
HRC50-2F-D6-30-100L, HRC50-2F-D6-6-75L, HRC50-2F-D6-45-150L
Обложување:
AlTiN
Број На Модел На:
HRC50-2F-D6
Тип:
Лицето Мелница
Дијаметар:
6mm
Материјал:
Карбид
Вкупна Должина:
75L/100L/150L
Бренд Име:
DASAN

Избор на купувачот