.

.

2 парчиња/многу R1.0*D6*30.5*75L*2F солидна карбид Обложени Топката Носот конус тип Заострените Крајот цпу Мелници мелење машина

2 парчиња/многу R1.0*D6*30.5*75L*2F солидна карбид Обложени Топката Носот конус тип Заострените Крајот цпу Мелници

DEN 906.00 DEN 1176.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


2 парчиња/многу R1. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.5 mm
Работното парче : Тешко дрво, тешко алуминиум, челик,нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Ал
на соодветна работна цврстина : 0~55 HRC
Примена : гравирање & мелничката
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.5*75 L*2 F солидна карбид Обложени Топката Носот конус тип Заострените Крајот цпу Мелници мелење машина
Месо тело со Дијаметар : 6mm
Радиус : 1. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Главните својства

Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Обложување:
TiAIN
Број На Модел На:
R1.0*D6*30.5*75L*2F
Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
ZCC.КТ
Тип:
Крајот Мелница
Вкупна Должина:
75mm
Месо тело дијаметар:
6mm
Обложување:
TiAIN
Вкупна Должина:
75mm
Тип:
Заострените крајот мелница, конус тип
Работното парче:
Тешко дрво, тешко алуминиум, челик,нерѓосувачки челик,леано железо,Cu,Ал
на соодветна работна цврстина:
0~55 HRC
Радиус:
1.0 mm
Примена:
гравирање & мелничката
Крајот тип:
2 flute топката носот крајот мелница
сечење должина flute:
30.5 mm

Избор на купувачот