.

.

SHELI лаптоп Плоча За Lenovo Yoga 13 I7-3537U ПРОЦЕСОРОТ FRU:90002035 интегрирана графичка картичка целосно тестирани

SHELI лаптоп Плоча За Lenovo Yoga 13 I7-3537U ПРОЦЕСОРОТ FRU:90002035 интегрирана графичка картичка целосно

DEN 10814.00 DEN 11504.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

45 дена гаранција бидејќи ќе примите нашите производи
Ако имате било добар предлог за нашата работа или не се задоволни со нашите услуги на клиентите, pls ни кажете,ние ќе го направи тоа, додека не се задоволни. Ако го промените вашиот ум,за да купи погрешен точка, тоа би можело да се врати во рок од 7 дена откако ќе се примени. Можете да ја проверите вашата локална царинска правила со твоите царинските службеници однапред.
Слика може да не е на вистинскиот објект, тоа е само за референца.
SHELI лаптоп Плоча За Lenovo Yoga 13 I7-3537 U ПРОЦЕСОРОТ FRU : 90002035 интегрирана графичка картичка 100% целосно тестирани. проверете внатрешниот и надворешниот приклучок на LCD екранот , Две меморија, DVD возачот, Мрежна конекција, Гласовни, Глувче, Тастатура, Dial, USB, SD-конектор, КОМПЈУТЕР, 3. Секоја промена на превозот адреса,pls љубезно ве советуваме да ни пред пратката.
Тестови :
Целосно тестирани и работат во добри услови, со Висок квалитет и конкурентна цена. ние ќе брод вашата пакет за вашата адреса покажа на Aliexpress.
2· ако ви требаат повеќе компјутери на матични плочи,добредојдовте на истрага нашите продажни за корист цена. Предмети вратени ќе бидат тестирани и ако најде неисправни ќе се наплатува 20% restocking такса. Ако не сте сигурни, обратете се. целосно тестирани и работи добро
3. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од датум на издавање,ние ќе го промени уште една за вас или рефундирање на вашите пари назад. Сите производи гаранција за 45 дена. Со цел да се намали клиенти трошоците за увоз на даноци и други такси, ние ќе ја прогласи за низок износ на фактурата.

Главните својства

Бренд Име:
SHELI
Тип Socket:
PGA 989
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
HM65
Пристаништа:
HDMI
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR3
Со ПРОЦЕСОРОТ:
Yes
Број На Модел На:
yoga 13
Чипсет Производител:
Intel
Максимална Ram Капацитет:
16 GB
Почетен Датум:
2012
Пакет:
No
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
1600
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Меморија канал:
Двојно
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
1.000kg (2.20lb.)
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 4cm (11.81in x 7.87in x 1.57in)

Избор на купувачот