.

.

T5961-T5969 T596A T596B Компатибилни, Мастило Кертриџ Полн Со 350ML К3 Живописни Пигмент Мастило За Epson Перо Про 7900 9900 350ML/PC

T5961-T5969 T596A T596B Компатибилни, Мастило Кертриџ Полн Со 350ML К3 Живописни Пигмент Мастило За Epson Перо

DEN 8133.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме љубезно им помогне провери стоката состојба пред да потпише за пакет., Ltd е хај-тек компанија специјализирана во R&D, производство,продажба и сервис на
компатибилен печатење потрошен.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас.

Главните својства

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
Epson
боја:
Други
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
За Epson Перо Про 7900 9900
Бренд Име:
OCBESTJET
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Име на производ:
Мастило Кертриџ,Компатибилен Со Мастило Кертриџ
Одговараат На Priner 1:
За Epson Перо Про 7900 7910
Одговараат На Priner 2:
За Epson Перо Про 9900 9910
кертриџ број:
T5961-T5969 T596A T596B
јачина:
350ml/pc
боја:
PBK C M Y LC LM LK LLK MBK ИЛИ ГР
тип на мастило:
Полн Со 350ML К3 Живописни Пигмент Мастило Внатре
Чип Вид:
Инсталиран Со Стабилна Кертриџ Чип
Гаранција:
1
Состојба:
Бренд Нови

Избор на купувачот