.

.

5 Компатибилен HP178 XL Мастило кертриџ За HP PHOTOSMART 5510 5520 7520 C5370 C5373 D7560 C5370 C 5373 D7560 Печатач

5 Компатибилен HP178 XL Мастило кертриџ За HP PHOTOSMART 5510 5520 7520 C5370 C5373 D7560 C5370 C 5373 D7560

DEN 658.00 DEN 715.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард.
компатибилен за
боја
Количина
Капацитет
hp178 XL
Црна
1
25ml
hp178 XL
Синозелена
1
15ml
hp178 XL
Магента
1
15ml
hp178 XL
Жолта
1
15ml
hp178 XL
Црна
1
15ml
За Компатибилен HP-178 XL мастило касети
Desk Jet 3070 A мастило касети
Desk Jet 3520 e-Сите-во-Едно мастило касети
Officejet 4610 Сите-во-Едно мастило касети
Officejet 4620 e-Сите-во-Едно мастило касети
Officejet 4622 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 5510 мастило касети
Photosmart 5510 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 5515 мастило касети
Photosmart 5520 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 5524 мастило касети
Photosmart 6510 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 6520 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 7510 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photosmart 7520 e-Сите-во-Едно мастило касети
Photo Smart Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B109a Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B109c Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B109d Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B109f специјално Издание мастило касети
Photosmart B109n Безжична мастило касети
Photosmart B109q Безжична мастило касети
Photosmart B110a Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B110c Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B110d Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B110e Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart B8550 мастило касети
Photosmart B8553 мастило касети
Photosmart C5380 мастило касети
Photosmart C5383 мастило касети
Photosmart C5390 мастило касети
Photosmart C6300 мастило касети
Photosmart C6380 мастило касети
Photosmart CN245 B Безжична e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart D5460 мастило касети
Photosmart D7560 мастило касети
Photosmart e Station мастило касети
Photo Smart Плус Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart Плус B209 мастило касети
Photo Smart Плус B209a мастило касети
Photo Smart Плус B209b мастило касети
Photo Smart Плус B209c мастило касети
Photo Smart Plus e Сите-Во-Едно b210 мастило касети
Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210a мастило касети
Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210b мастило касети
Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210c мастило касети
Photo Smart Plus e-Сите-Во-Едно b210e мастило касети
Photosmart Премиум Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart Премиум C309 мастило касети
Photosmart Премиум C309g мастило касети
Photosmart Премиум C309h мастило касети
Photosmart Премиум C309n мастило касети
Photosmart Премиум C310 мастило касети
Photosmart Премиум e-Сите-Во-Едно мастило касети
Photosmart Премиум e-Сите-Во-Едно C310a мастило касети
Photosmart Премиум Факс мастило касети
Photosmart Премиум Факс C309a мастило касети
Photosmart Премиум Факс C309c мастило касети
Photosmart Премиум Факс e-Сите-Во-Едно C410b мастило касети
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : .

Главните својства

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
Компатибилен HP 178XL
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
COAAP
Обоени:
Yes
Модел На Печатач:
Photosmart 5510 5515 5520 5524
Printer model -:
DeskJet 3070A 3520
Printer model --:
Officejet 4610 4620 4622
Printer model ---:
Photosmart 6510 6520
-- Модел на печатач:
Photosmart 7510 7520
-Печатач модел:
Photosmart B109 B110 B209 B210 C309 C310 C410
---Модел на печатач:
Photosmart B8550 B8553 C5380 C5383 C5390
.Модел на печатач:
Photosmart C6300 C6380 D5460 D7560
is_customized:
Yes

Избор на купувачот