.

.

Масло кулер За Порше 911 Турбо Carrera OE:7222700495

Масло кулер За Порше 911 Турбо Carrera OE:7222700495

DEN 2400.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Спецификација :
1.OE : 7222700495
2.Материјал : Алуминиум
3.Тип : Cooing,AC & Греење
4.Пазарот тип : Cid)
5.Квалитет : Секој modle помине 1.5 MPA притисок тест (3-5min)
6.Примена : За Порше 911 Турбо Carrera

Главните својства

Порше Модел:
911
Бренд Име:
HODEE
За Возило Брендови/Модел:
Порше

Избор на купувачот