.

.

пинк фламинго маскота костим обичај фенси костим аниме cosplay колекции mascotte цртан филм тема

пинк фламинго маскота костим обичај фенси костим аниме cosplay колекции mascotte цртан филм тема

DEN 14364.00 DEN 15120.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Услуги на клиентите : ве Молиме контактирајте со нас во секое време кога ќе ја имате прашања или проблеми по нашите производи. Повратните информации Политика, Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек. КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ : Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Политика На Враќање 1. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере. Осигурување е задолжително. Заштита : Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита. Она што начини на плаќање можам да ги користам? Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Она што е Зачувам? На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА МАСКОТА СТУДИО ВНИМАНИЕ : Ако костимот и спецификација ви треба е надвор од акциите, ние ќе ве контактираме за да преговара за време на испорака. Можете исто така да ги пратите на испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. Краток вовед : Луѓето можат да се шетаат слободно кога го носат овој костим кој е со живописни, жива и прекрасна форма, и луѓето може да се види јасно во внатрешноста; Овој костим е со вентилација дизајн и може да се чистат лесно, и претпријатието логото и други знаци може да се додаде на облека.

Главните својства

Големина:
xs, s, m, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Унисекс
Тема:
Маскота

Избор на купувачот