.

.

1KG Камилица Гел Брзо го Надополнува Влага За Поправка на Кожата И Подобрување на Отпор Против Алергија

1KG Камилица Гел Брзо го Надополнува Влага За Поправка на Кожата И Подобрување на Отпор Против Алергија

DEN 1679.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

1 KG Камилица Гел Брзо го Надополнува Влага За Поправка на Кожата И Подобрување на Отпор Против Алергија
Ние нудиме висок квалитет на производи и поврзани услуги за глобалниот купувачи.
Ако сакате да видите повеќе Предмети.
Ве молиме посетете ја нашата продавница :
Било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку Порака, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден, ви благодариме за вашето време и трпение.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Пол:
Унисекс
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
Крем
Тип:
Перат Маска
Функција:
Навлажнувачки
НЕТО-WT.:
1KG
Број На Модел На:
Г-Дин Xue
Состојка:
Камилица
Тип На Објект:
Третман & Маска
Погоден за нега на кожа:
Било кожата

Избор на купувачот