.

.

Максимална Јачина Црна Маскара Вода-доказ Долго Виткање И Густи Трепки Продолжетоци Производител Влакна Шминка Козметички Маскара Течни

Максимална Јачина Црна Маскара Вода-доказ Долго Виткање И Густи Трепки Продолжетоци Производител Влакна Шминка

DEN 59.00 DEN 73.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Врз основа на досегашното искуство. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери).
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Земавме овие фотографии од самите себе. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.

Главните својства

Тип:
Маскара
Корист:
Виткање,Издолжување
Бренд Име:
QIC
Количина:
1pcs
Состојка:
течни
Големина:
Sample Size
НЕТО-WT.:
35g
Број На Модел На:
Шминка
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes

Избор на купувачот