.

.

VOHIO жена плетени шамија црвено жолта шамија жените со ракави есен зима супер долго прекумерно shawl Бесплатен превозот

VOHIO жена плетени шамија црвено жолта шамија жените со ракави есен зима супер долго прекумерно shawl Бесплатен

DEN 1134.00 DEN 1718.40

Износ
Во форма достапна за нарачката


VOHIO жена плетени шамија црвено жолта шамија жените со ракави есен зима супер долго прекумерно shawl Бесплатен превозот Материјал : акрилик (вештачка волна) Големина : 230 * 38 cm Нето тежина : 400g

Главните својства

Големина:
XXXL
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Марами Тип:
Украл
Бренд Име:
VOHIO
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
З.Т.-801
Материјал:
вештачка волна
Производот Категорија:
триаголен завој
Популарната Елемент:
Пупка свила
погодни за сезоната:
Зима пролет лето есен
Обработка начин:
Блескави
Материјал:
Имитација кашмир Волна
Функција:
Гарнитури
боја:
црна, црвена розова бело, жолто злато зелена беж виолетова
material1:
Шамија
material2:
жена шамија
Material3:
марами и stoles

Избор на купувачот