.

.

Batwing Ракав Жените 2018Summer Нова Модна Комбинација Женски Маици Три Квартал Лабава Жените О-Вратот Жените Маици CQ1515

Batwing Ракав Жените 2018Summer Нова Модна Комбинација Женски Маици Три Квартал Лабава Жените О-Вратот Жените

DEN 568.00 DEN 1032.96

Износ
Во форма достапна за нарачката

Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница. Пред да ја купите, треба да се знае следново : 1, јас сум пријателски и искрени продавачот. Се надевам дека вие сте исто така, пријателски и искрени клиенти. 2, пред да ја купите, ќе е подобро да ми кажете вашиот биста (cm) и висина и тежина. Јас ви помогне да го изберат правото големина. Ова е многу важно. 3.Мразам спорот многу. често поднесе спор , На клиентите ќе бидат додадени на црната листа . Можеме да бидеме пријателски да ги реши сите проблеми. 4.Не секогаш се земе големината на спорот, големината на проблемот го реков многу јасно, секој мери методот е различен, па ќе има грешки, тоа е нормален феномен. Па кога ќе изберете големина, можете да ме праша прво, јас може да ви помогне да се избере правилната големина. Мразам спорови, верувам дека сè може да биде мирно да се разговара. Не каже нешто во врска со спорот. Ве молам да се разбереме едни со други. 5.Конечно, имаат убав ден на сите мој драг пријател. Големина Должина Биста Ракав Рамо cm Инчен cm Инчен cm Инчен cm Инчен S 54 21.06 86 35.50 19 7.41 46 17.94 М 56 21.84 90 37.10 20 7.80 48 18.72 L 58 22.62 94 38.70 21 8.19 50 0.39 XL 60 23.60 98 40.30 22 8.58 52 1.00 2 XL 62 24.00 102 41.90 23 8.97 54 21.06
Совети : Нашата големина е прирачник за мерење може да биде 1-3 см грешка, оваа големина е за повикување само, ве молам да ги примите вид на subjsect.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
едноставен вкус
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Јака:
О Деколте
Облека Должина:
Краток
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
CQ1515
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
боја:
црна ,сива, светло зелена, светло сина
Големина:
S M L XL 2XL
Сезоната:
Пролет Лето
Година:
2018 нови
Јака:
О Деколте
тип на ракав:
Batwing Ракав
Тип На Модел:
Цврста
Должина на ракав:
Три Квартал
Стил:
Повик
Тежина:
0.25KG

Избор на купувачот