.

.

Црна и Бела Решетки Т-Маица Жените Едноставен Стил Долги Ракави, Блузи Облека Исклучување Рамо Секси Т Женски кошули

Црна и Бела Решетки Т-Маица Жените Едноставен Стил Долги Ракави, Блузи Облека Исклучување Рамо Секси Т Женски

DEN 619.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Мерката со рака, обично грешка опсег е од 1 до 3 cm БОЈА РАЗЛИКА :
Како што сите знаеме ,на различни компјутери екранот боите различно,
бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од следниве слики.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
tk68-A24Q40A44
Јака:
О Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
Manyuqi
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Plaid

Избор на купувачот