.

.

Бесплатен Превозот во машка мода обичните Пролет Нова маица долг ракав кошула Metrosexual црна тенок кошула 15538 личност fanzhuan

Бесплатен Превозот во машка мода обичните Пролет Нова маица долг ракав кошула Metrosexual црна тенок кошула 15538

DEN 1724.00 DEN 1915.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објект или погрешен објект,pls контактирајте со нас побрзо,ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа,нудиме наплата или размена.тоа нема отстапување од 1-5 cm.или можете да ми кажете вашата висина и тежина и ние ќе ви помогнат.
4)Купувачот : Здраво,продавачот,јас добиете облека,за жал тоа е премногу мала за мене. Ви благодариме. Ве молиме да ни испратите е-пошта ПРЕД да плаќаат ако сакате да го промените превозот адреса.
2)купувачот : Здраво,продавачот,јас не се добие мојата пакет,што се случува?зошто не можам да ги пратите на следење на број?Е тоа погрешно?
Продавачот : Здраво,мојот пријател,пакетот е превозот на вашата земја,но на следење на информации ажурирање е бавно.Тоа треба 5-10days или повеќе на вашите таму.
Продавачот : здраво,мојот пријател,предизвика сите мерки се направени додека лежи релаксирате со рака. Aliexpress стандард на превозот И e Packet само им овозможи на тежина на пакет помала од 2.Ако имате прашања во врска со големината, ве молиме не двоумете се да ни испратите порака,pls кажете ни ја вашата висина,тежина,дозволете ни да проверите најдобро одговара големина за вас,ви благодариме. ве молиме почекајте неколку дена повеќе,ви благодариме.
Обично, вашиот парцела може да 20-60 работен ден (не inlcuding празник)да пристигне од страна aliexpress стандард на превозот.
Ние брод од понеделник до петок, со исклучок на празници. Начин На Плаќање
Прифаќаме само alipay.0 kg,ние ќе tare нив на неколку пакети.

Главните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
FANZHUAN
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Име:
FANZHUAN
Стил:
Моден

Избор на купувачот