.

.

Moe Cerf Mens Т кошули Мода Undertale Повик Краток Ракав Печати Човек Т-маица Бренд Блузи Tee Кошули Camisetas 84-33#

Moe Cerf Mens Т кошули Мода Undertale Повик Краток Ракав Печати Човек Т-маица Бренд Блузи Tee Кошули Camisetas

DEN 294.00 DEN 408.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Информации За Производот
Состојба : 100% Сосема нов
Боја : Како што е прикажано
Големина : S M L XL XXL XXXL(со водат ткаенина)
Пакет : Индивидуално спакувани со пластична кеса
Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина ,
Ве молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу :
(±1-2cm се разликува поради m anual мерење)
За Плаќање
1. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Полиестер,Модални,Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Карактер
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Избор на купувачот