.

.

Y ' ALL ТРЕБА ИСУС Т Кошули за Мажи Новина Личност Tshirts Христијанската Католичка Бог маици Лето Кратко Sleeve Tees

Y ' ALL ТРЕБА ИСУС Т Кошули за Мажи Новина Личност Tshirts Христијанската Католичка Бог маици Лето Кратко Sleeve

DEN 408.00 DEN 575.04

Износ
Во форма достапна за нарачката


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Купувачот Плаќа Поштенски кој се додава на цената на објектот на исходот.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките на 3-5days откако вашата уплата е завршен.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ние брод во светот. Ние се провери секој елемент пред испраќање. ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот треба да биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Секој објект исто така е спакуван со големо внимание за да се избегне оштетување во транзиција.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за кои било причини.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Worsted
Маскирани:
No
Материјал:
Модални,Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
воздушна линија
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Блузи Тип:
Tees
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Мажи

Избор на купувачот