.

.

Моден Harajuku Стил Лето Нови Бонбони Боја Plaid Маици за Жените Круг Вратот Слободно Кратки ракави Женски Т-маица Блузи S-XL

Моден Harajuku Стил Лето Нови Бонбони Боја Plaid Маици за Жените Круг Вратот Слободно Кратки ракави Женски Т-маица

DEN 357.00 DEN 540.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

39 инчи ) Ова е Азија големина. Ние прифаќаме Alipay. Поради различни дестинации и други фактори, тоа ќе биде потребно различно време да пристигне во различни земји.
Белорусија и Украина купувачите, обезбедување на целосно име ќе биде подобро за сопствени грешки.4
99
39
42
16. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. Повратни Информации
.
Понекогаш, ако се направи плаќање преку бенд трансфер, вашата банка може да треба 3-5 работни дена за да потврдите.7
L
60
23.8
38
15
17
6. Купувачот е одговорен за царинските давачки. Наплата
1. Руските купувачи, ве молиме мора да понуди полниот назив и целосна адреса.
(Освен Италија, Русија, Израел, Аргентина, Бразил, Латвија, Украина, Казахстан, Источна Европа, Јужна Америка, кој ќе се 15-45 дена). Ако не сте добиле стоката повеќе од три месец откако ќе ви испрати пратката, ве молиме контактирајте со нас.5
XL
62
24.Добредојдовте на Нашата Продавница! Посакуваме да Имате Пријатен Шопинг Искуство во Нашата Продавница!
големина
Должина
Биста
Рамо
Sleeve
cm
инч
cm
инч
cm
инч
cm
инч
S
56
22
87
34. Плаќање
1.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ви понуди trackable следење на број по што испрати парцела. Продажната цена и превозот цената не вклучува никакви увозни даноци. кредитна картичка, Web Money, TT remittance, Western Union, Qiwi паричникот и Boleto.7
М
58
22. Оваа облека големина на информации е само за референца само, и може да има и 2-3cm разлики поради прирачник за мерење.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Шаблон Тип:
Plaid
Материјал:
Полиестер,Памук,Spandex
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Ткаени
Бренд Име:
Jielur
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Број На Модел На:
жените t-shirt
Облека Должина:
Редовни
боја:
Розова, Сина, Црна
дизајн:
повик мрежа печатени бонбони боја жените блузи
Стил:
мода, одмор, слатка, harajuku, убава
Блузи:
т кошула, жени, tshirt, blusa, т-маица, т кошули
Шема:
Plaid
Јака:
Околу Врат
Големина:
S M L XL
Sleeve:
Кратки Ракави
Боја Стил:
хит боја, правопис боја, контраст боја

Избор на купувачот