.

.

DRAGON BALL Т-Маица Dragon Ball Z Кошула топлина-пренесува маици аниме Фан kawaii костим маици за човекот mens Аниме Cosplay На

DRAGON BALL Т-Маица Dragon Ball Z Кошула топлина-пренесува маици аниме Фан kawaii костим маици за човекот mens

DEN 754.00 DEN 954.24

Износ
Во форма достапна за нарачката


Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни купувачот и пријатен шопинг со нас.
Контакт Со Нас На :
1.Во повеќето случаи, international shipping зема околу 15-30 дена (за 1month). Ве молиме да ни даде порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, неутрален, негативни повратни информации или да се отвори било спор. Затоа, ве молам да не се жали за морале да бродот назад на вашиот сопствен трошок. обично се потребни околу 15-30 дена . Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте не преку порака. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако сте незадоволни со нашиот предмет или услуга, тогаш ве молиме контактирајте со нас преку испраќање порака пред да замине било повратни информации. Брод во Светот, со Бесплатен превозот од Кина Пост. Ние брод на светот, освен APO/FPO адреси. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид. Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 1-2 дена.DRAGON BALL Т-Маица Dragon Ball Z Кошула топлина-пренесува маици аниме Фан kawaii костим маици за човекот mens Аниме Cosplay На
За Превозот :
1.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Стил:
Новина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Јака:
О Деколте
Материјал:
Памук,Полиестер
Sleeve Стил:
аниме цртан филм
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
COOLPRINT
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
клучни зборови 1:
обичај т кошули
клучни зборови 2:
топла аниме
3 клучни зборови:
kawaii облека

Избор на купувачот