.

.

сигурни застрелан-- појави една чаша / close-up магичен трик / фаза магијата / трговија на големо професионални

сигурни застрелан-- појави една чаша / close-up магичен трик / фаза магијата / трговија на големо професионални

DEN 445.92

Износ
Во форма достапна за нарачката

Купувачите треба да го плати Превозот цена повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас) Нежни Потсетување : ве Молиме запомнете да ни остави ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК И СИТЕ ПЕТ ѕвездички го ОЦЕНУВАТЕ ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Сигурни Застрелан нуди безбедна и сигурна печат на стандарден шут стакло (вклучени) што се ослободува веднаш и сигурно. Ако не можете да добиете пост по 60 дена од денот ние испратени до вас ,можете да го отвори спорот ќе целосна наплата за вас(освен економски воздух пошта). Тоа е вистински човек виски чаша. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Ефект
Некогаш сте сакале да се произведе вистинска старата школа shot чаша полна со течност, под услови невозможно? Скот Александар има одговор на овој проблем. За разлика од другите пак, може лесно отстранување, ова има од внатре, и навистина ја зграпчува и заптивки течноста внатре. Ова е одличен шут стакло и гумени капак комбинација. Жал ми е ,Сега Кина Обичај безбедносната проверка не може да помине DVD,па сега ние не можеме да ја објавите DVD да странски, ќе ви даде инструкции онлајн Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат во рамките на 1-7 дена по потврдување на уплатата. Потоа, тој доаѓа надвор без никаков напор. Тоа ќе биде потребно за 10-60 дена да пристигне во зависност од вашата локација.
Капакот е изработен од срдечна црна, индустриски flex гума. И ние сме среќни да ви остават позитивен фидбек премногу! Ако не сте задоволни со вашата нарачка,ве МОЛИМЕ контактирајте со нас прв и ние ќе одговориме на вашите проблеми што е можно побрзо! Позитивни Повратните информации и Сите Пет ѕвездички го Оценувате се многу важни за нас, ве молиме контактирајте го нашиот реши проблемот пред да замине ни неутрални или негативни повратните информации.

Главните својства

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Карактеристики:
Почетник,Магионичари,Професионални,Улица,Лесно Да Се Направи
Возраст Опсег:
12-15 Години,Grownups
Бренд Име:
Hexahedron Магија
Предупредување:
SURESHOT
Тип:
картичка
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
SURESHOT
Информации За Производот Код:
SURESHOT
Категории:
Сцена | Standard | Улица
Тежина (кг):
0.5
Димензии:
10 x 10 x 7
Место на Потекло:
Пекинг, Кина (Копно)

Избор на купувачот