.

.

Гнездо на Кутии - Дрвени Магија Трикови Фаза Додатоци Трик Комедија Илузија Mentalism Објект се Појавува од Празна Кутија Magie

Гнездо на Кутии - Дрвени Магија Трикови Фаза Додатоци Трик Комедија Илузија Mentalism Објект се Појавува од Празна

DEN 5220.00 DEN 6000.00

Износ
Во форма достапна за нарачката


Гнездо на Кутии - Дрвени
Демо : v.youku.com/v_show/id_XMTU0 MDY5 NTQ3 Mg==.html
Discription :
Ќе позајми прстен или кој било мал објект од публиката и тоа да исчезне. Потоа можете да се привлече внимание на една дрвена кутија седи покрај вас. Сте имале во текот на кутии за публиката да ја отворите. Публиката која ја отворите кутијата, тие да видиме уште една кутија во кутија. Кога тие се отвори втората кутија, тие гледаат третиот рамките на тоа и еден повеќе во неа. Додека тие имаат вкупно седум кутии. Кога последната кутија ќе се отвори, исчезна објект се наоѓа во кутијата и да не сте дури и допре кутии, бидејќи тие беа предадени на публиката! Секоја кутија е направена од дрво. Постојат вкупно седум кутии вгнездени во рамките на секоја од други. Најголемиот кутија мерки околу 16.3 cm x 14.5 cm и најмалите кутија мерки околу 4.2 cm x 3.8 cm. Ова е голема верзија на класичните ефект кој е многу разумни цени.
Можете исто така да позајми се види и да исчезне тоа. Користете само 5 дрвени кутии. (на трик, за да исчезнуваат часовникот треба да бидат подготвени со себе)
Целиот производ доаѓа заедно со седум кутии, еден трик и настава.

Главните својства

Бренд Име:
ZQION
Материјал:
Дрво
Тип:
Различни Проп
Возраст Опсег:
Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Број На Модел На:
IN
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Научат,Лесно Да Се Направи,Професионални,Магионичари,Фаза,Исчезнуваат
Предупредување:
види discription
Големина:
One Size
Настава:
со хартија за настава

Избор на купувачот