.

.

Умот Завртки Орев Интелигентни Завртки Практични Gags Шега Алатка Новина Магија Играчки Психичка Завртката Свртување кон Надвор Затвори-Опсег YH113

Умот Завртки Орев Интелигентни Завртки Практични Gags Шега Алатка Новина Магија Играчки Психичка Завртката Свртување

DEN 1718.00 DEN 1909.44

Износ
Во форма достапна за нарачката


Умот Завртки Орев Интелигентни Завртки Практични Gags Шега Алатка Новина Магија Играчки Психичка Завртката Свртување Кон Надвор Затвори-Опсег Магија Реквизити
Магијата ефект : волшебник зеде гром и орев, овозможувајќи им на гледачите да го орев на болт, тогаш енергија се применува на гром супер волшебник, очигледно ќе ги видите на ореви и завртки почна да се врти, и потоа целосно unscrew на гром од кои доаѓаат се додека на вирусот. Ореви и завртки, дали пред шоу. Настапи. По концертот на публиката може да бидат предадени за да проверите, кога извршување на оваа магија волшебник не носат долги ракави, исто така, може да се покаже, само не носете облека, нема проблем. Реквизитите Карактеристики : сите круг приказ, пред шоу, шоуто, по концертот може да се провери во било кое време, може да бидат постојано повторува претстави се никакви проблеми во предната група на гледачи.

Главните својства

Пол:
Унисекс
Перформанси Форма:
Close-up Магија
Број На Модел На:
Магија
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,5-7 Години,Grownups
Предупредување:
Магија
Бренд Име:
SHUAILINTANG
Тип:
Палец
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Големина:
One Size
Материјал:
Метал
Карактеристики:
Лесно Да Се Направи

Избор на купувачот