.

.

На Посно & Матрица Levitation/Магија Трикови/Фаза Магија

На Посно & Матрица Levitation/Магија Трикови/Фаза Магија

DEN 29640.00 DEN 31200.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Тогаш ние дефинитивно ќе сноси одговорност да го прифати вашето враќање според нашите врати и политика за наплата. Ве молиме да забележите дека купувачот треба да биде одговорен за врати превозот цена, а оштетен/неисправен предмети мора да се врати за да нè безбедно спакувани и завиткани.
Услуга :
Ние гарантираме дека ќе бидете задоволни од нашата услуга и prodcuts. Во случај, ќе се примени било неисправни предмети од нас, ве молиме да не известите immediatedly по приемот на соодветниот објект. На вашиот изненадување, волшебник може да ги задржи седи без стол, како и зголемените низ небото . И ни нудат оштетените фотографија или видео. Волшебник седнува во чаир и го прашува својот асистент да се земе стол далеку од него.
Враќање & Политика За Наплата
Ако примите некој објект кој е оштетен или неисправни, ве молиме да не известите во рок од 7 ден за да се добие одобрение за враќање. и еден пар на специјални чевли со трик ќе се прилагоди ,покрај тоа,некои други трикови стави во вашето тело, ќе бидат понудени за да се направи вашите перформанси полесно. Или купувачот може да се плати за испраќање превозот цена и побара нов производ.
Откако ги добивме производ, ние ќе ги испитуваме и тест на неисправни предмети. Ние никогаш нема да ги споделите некоја од нашите клиенти страдаат било каква загуба.На Посно & Матрица Levitation волшебник сфери на сцената и се наведнува нанапред со агол од 45 степени. Ако сакате да нарачате, ќе треба да ни каже на големината на чевлите,Тежина и висина.

Главните својства

боја:
Црна
Пол:
Унисекс
Е Инструкции Се Вклучени:
Yes
Карактеристики:
Магионичари,Професионална,Сцена
Големина:
One Size
Тип:
Голем Проп
Бренд Име:
Кралот Магија
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Материјал:
Метал
Возраст Опсег:
Grownups

Избор на купувачот