.

.

Отворено Лов Кеси Тактички Воен Molle Половината Торба Тактички 600D Најлон EDC Пошта Појас Комунални Торбичка Алатка Патент Половината Пакет

Отворено Лов Кеси Тактички Воен Molle Половината Торба Тактички 600D Најлон EDC Пошта Појас Комунални Торбичка

DEN 575.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање. Нашата цел е задоволството на клиентите. Во светот Превозот(Освен некои земји). Негативен фидбек не може да ги реши сите проблеми, ако ние не't konw прашање
2. Ако враќа за квалитетот на производот проблеми,ние ќе рефундирање на вашите целосна победа понудата износ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации . Ние ќе ви даде конкурентна цена. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници. Повратни информации е многу важно,ние се надеваме дека ти може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. & Јавен празник исклучени. Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас за делумно/целосно враќање на средствата или замена на нашите трошоци.

Главните својства

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
МОИТЕ ДЕНОВИ

Избор на купувачот