.

.

ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER Отворено Лов 6094 Тактички Војска Вест Molle Воена Истовар Waistcoat Борба Тактички Мажите Вест

ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER Отворено Лов 6094 Тактички Војска Вест Molle Воена Истовар Waistcoat Борба Тактички Мажите

DEN 5481.60

Износ
Во форма достапна за нарачката


Можеби нашата цена не е најниска,но ние секогаш ги задржи за производство на високо квалитет гарантиран продукции.
Ние се слика со вистинскиот производ за вас референца како што е подолу,ве молиме да се придржуваат на вистински производ во случај на суптилен боја разликата помеѓу сликите и вистински производ или било грешка. Карактеристики: Направени од 1050 D најлон материјал, со голема издржливост Molle систем, можете да додадете некои други тактички мали предмети Ront и назад имаат магија допрете го има со брзо ослободување на копче,Вест рамо може да се користи за да се прилагоди на магија допрете. Тактички вест со дополнителни исполнет двојно пена Производ Големина : 11.5 X15 инчи (W x H) Спецификации : Материјал : 1050 D Воена Најлон Големина : 15 инчен*11.5 инчен Тежина : 1.2 КГ Боја : Црна/Coyote Браун/Multicam
Една вест не вклучува лажни плоча,ве молиме изберете костим, ако е потребно.
Големина На Дисплеј
Производ Екранот
Answer : ___________________________ Note : Ова е лажна ЕВА е во Шок Отпорни плоча за смешни игра макбаскет само.
Вест со пар на ЕВА браник
Боја На Екранот
Ви благодариме за вашето доаѓање ! Сакате да имате среќен шопинг искуство!

Главните својства

Материјал:
Најлон
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет,Зима
Бренд Име:
ОДЛИЧНА ЕЛИТА SPANKER
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Отворено Лов Елеци
Тип:
Тактички 6094 Вест
боја:
МЦП/КОЧАН/Црна
Тежина:
1.2 KG
Материјал:
1050D Воена Најлон
Големина:
15 inch*11.5 inch
Модел:
6094
број:
EV109

Избор на купувачот