.

.

SFU2510 - 550mm топката завртка со топката nut + BK20 / BF20 Поддршка + 2510 Орев домување + 17*14mm Спојка

SFU2510 - 550mm топката завртка со топката nut + BK20 / BF20 Поддршка + 2510 Орев домување + 17*14mm Спојка

DEN 3602.00 DEN 3792.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

пакетот вклучува :
1pc SFU2510 - 550mm ballscrew со топката орев, според BK20/BF20 крајот машински.
1set BK20/BF20 Поддршка
1pc 2510 Орев домување
1pc 17*14mm Спојка (понесе големина може да се менува за други големина,ако треба,ве молиме оставете порака за место цел) ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме Внимание 550 мм е севкупната должина (вклучува ballscrew должина и две крајот машински делови должина). 2. ние може да се намали ballscrew должина како ви се допаѓа, ако треба и некои други должина што не се наведени на нашата продавница, ве молиме контактирајте со нас.ви благодариме. 3. На овој линк на нашиот топката завртка е вклучувајќи крајот обработка, ние ќе се според следниве стандардни цртање до завршувањето maching дел во подолу цртање, или имате свој цртеж, ве молиме испратете ја на нас, веднаш штом ќе се направи нарачка.
ИСПОРАКА НАСТАВА : 1.Ние ќе ви покаже на следење на број и проверка на линк во времето.Можете да добиете најновите вести. 2. Ве молиме проверете ги пакет внимателно кога ќе се добие тоа.За да се потврди дека дали има нешто во ред. 3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и други царински давачки. ПО ПРОДАЖБАТА НА УСЛУГАТА 1.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку има било какви проблеми.Ние ќе се обидеме потрудиме sloving тоа. 2.Ве молиме да ни даде добар фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услугата за Вашето задоволство е наша вечна потрага!!!

Главните својства

Водич Должина:
550mm
Водич Ширина или Дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
SFU2510
Завртка Теренот (олово):
10мм
Дијаметар:
25mm
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Избор на купувачот