.

.

Ладно притиснете терминал студ сина боја за led дисплеј панел моќност кабел

Ладно притиснете терминал студ сина боја за led дисплеј панел моќност кабел

DEN 422.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ладно притиснете терминал студ сина боја за led дисплеј панел моќност кабел
Ладно притиснете терминал студ : 1000 КОМПЈУТЕРИ
Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате или да ја напуштат
порака до мене. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ви благодариме

Главните својства

Тип На Објект:
LED Модули
Карактеристики:
Ладно притиснете терминал студ
Ширина:
other
Висина:
Други
сертификација:
CE
Бренд Име:
Evercollectvision
Број На Модел На:
CTS-1118
Должина:
other
Напон:
other
Примена:
употреба на led дисплеј панел моќност кабел
is_customized:
Yes

Избор на купувачот