.

.

најдобра цена и квалитет G084SN02 индустриски LCD Дисплеј

најдобра цена и квалитет G084SN02 индустриски LCD Дисплеј

DEN 3120.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.

Главните својства

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
G084SN02
Тип:
STN
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот