.

.

печатење црно кадифе секси латино танц облечи за танц носии фудбалскиот фустан за америка танцување облека на жените латинска фустан fringe

печатење црно кадифе секси латино танц облечи за танц носии фудбалскиот фустан за америка танцување облека на

DEN 2847.00 DEN 2996.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Поштенски и ракување такса не се враќа. Купувачот ќе плати сите поштенски за враќање или размена. Повратни информации : 1.54 СМ
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : дали производи исто како слика? A : Да, тоа е.Ако облека има производителот на лекот и / или оштетени за време на пост, ние ќе ви испратиме замена на нашиот цена (без наплата со оглед).
Големина на Табелата, Големина Фустан Должина Биста Половината Колковите Висина Единица CM CM CM CM CM S 85. Сеуште можете да го размена големина (само) или да се вратат како продавница кредит.5 83-86 64-68 84-88 158-163 L 89 86-88 68-72 89-93 161-166 XL 92. Ако имате било какви прашања за производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден. П : Може ли да се добие попуст за голема количина? А : ве Молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.За објектот со слободни или попуст поштарина, вистинските поштенски трошоци се одземаат од вкупниот надоместок износ. Превозот : 1. Враќање Политики : 1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно да ја пратите, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сите наши клиенти кои ни даде сите 5 ѕвезди повратни информации, може да добиете дополнителен попуст или подароци за следните наредби. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред завршувањето на плаќање.5 88-91 72-76 93-97 165-170
Совети : 1 CM= 0.Барањето мора да се направи преку e-mail во рок од 3 дена по приемот.393 Инчен / 1 Inch=2. Секој објект со нивните следење на број, можете да ја проверите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Памук,Полиестер
Танц Тип:
Латински јазик

Избор на купувачот