.

.

Лаптоп батерии за UNIWILL L50 Amilo Пи 2512 Li 1820 Пи 2530 7109B 3S4000-C1S3-04 L50-3S4000 - C1L1 10.8 V 6 ќелија

Лаптоп батерии за UNIWILL L50 Amilo Пи 2512 Li 1820 Пи 2530 7109B 3S4000-C1S3-04 L50-3S4000 - C1L1 10.8 V 6 ќелија

DEN 1679.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Фабриката директно понуда, конкурентна цена. Ве молиме ни e-mail пред да замине Неутрален или Негативен фидбек. Замена ќе бидат обезбедени за секој дефект или погрешно производи за времетраење од 12 месеци. Три магацини за да се осигура вашата цел е навремена обработка на
Зошто да одберете нас? Специјализираат во батерии и полначи, моќен истражување и развој тим, најдобра техничка поддршка. Купувачот може да го врати објектот ако го промените вашиот ум или сте ги купиле погрешна објект, но не можеме да си дозволат враќање такса, и Превозот и Предавање на плаќање не се враќа. Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Пошта ќе ги преземе за 7-20 дена за превозот, Ние ќе ги одберете најдобрите превозот Пост за вас, но некои земји ќе треба повеќе денови во согласност со нивните обичаи. Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате било каков проблем, ние секогаш ќе се тука да понудат помош.
Политика на враќање Ние гаранција против било неисправни производи. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат. Се враќа ќе биде voided ако производот е mishandled или физички оштетени од страна на клиентите. Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија само да се земе околу 3-6 работни дена за превозот, но само достави до Сингапур, Малезија; Даночни давачки се избегнуваат. Ние снабдување со НАС Посебна Линија, велика БРИТАНИЈА Посебна Линија, Австралија Посебна Линија, Русија Посебна Линија, Сингапур Посебна Линија, Малезија Посебна Линија, Кина/Хонгконг/Европа Пост Воздух Mail, EMS, DHL/Федекс. Ние ќе го прифати враќа кои беа испратени како неточни објект, или DOA. Одделение А нејзе, една година гаранција, CE, FCC, ROHS cetificates.8 V Батерија Капацитет : 4400m Ah (47 W) Боја : Црна
Компатибилен Дел NO : 1002331
За FUJITSU-SIEMENS
23 GL2 GA00-8 A, 3 S4000-C1 S3-04, 3 S4000-S1 P3-04, 3 S4400-G1 L3-04, 63 GL51028-1А, L50-3 S4000 - C1 L1, L50-3s4400-G1 P3, L51-4 S2000-G1 L1, L51-4 S2200-G1 B1, L51-4 S2200-S1 S5
За UNIWILL
L50-3 S4000-SIS3, WP-UNL50/3
За ДОАЃАЊЕТО
L51-3 S4000-C1 S3, L51-3 S4000-G1 L1, L51-3 S4400-C1 L3, L51-3 S4400-S1 L3, L51-4 S2200-S1 S5
За MAXDATA
За FUJITSU
4 S2000-S1 S3-04, L50-4 S2200-C1 L3
Одговара На Лаптопи :
За FUJITSU-SIEMENS
Amilo Li 1820, AMILO PA150, Amilo Пи 2512, Amilo Пи 2530
За UNIWILL
L50 серија, L50 II0, L51 AI, L51 IIx, L53 RI0, L75 II8
За ДОАЃАЊЕТО
1115 C, 7109 B, 7208, 8117, 9617
За MAXDATA
Еко 4500 A
За FUJITSU
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме да ни остават порака на вашиот лаптоп модел и дел број кога ќе цел, така што ќе може да се провери компатибилноста за вас.

Главните својства

Производи Статус:
Акции
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
Tanch
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Батеријата Напон:
10.8 V
Компатибилен Бренд:
Fujitsu
Број На Модел На:
1002331 за 3S4000-S1P3-04,PA150,WP-UNL50/3,L51-3S4400-S1L3

Избор на купувачот