.

.

KingSener Јапонскиот Мобилен Нови A42-N82 Батеријата за ASUS N82 N82E N82EI N82JG N82JQ N82JV N82J N82E N82EI A40J A32-N82 14.4 V 4400mAh

KingSener Јапонскиот Мобилен Нови A42-N82 Батеријата за ASUS N82 N82E N82EI N82JG N82JQ N82JV N82J N82E N82EI

DEN 1998.00 DEN 2351.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Објектите ќе бидат испратени во рок од 7 дена по извршено плаќање и потврдено од страна на Aliexpress Систем.Ве молиме да користите Локални Регистрирани Пост Воздух Mail за да се вратите на објектот.Ние обезбедуваме 12 месеци гаранција за сите наши производи .html
Врати/Политика За Наплата :
1.
Повратни информации :
1.
Плаќање :
Ние onlyaccept плаќање номиниран од страна Aliexpress ( Зачувам, T/T, western union, кредитна картичка и сл. Добредојдовте да контактирате со нас преку е-маил од страна на порака ако не го добиете вашиот објект за долго време. Гаранција за квалитет и ве молиме да се купи со доверба.Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил веднаш, ако вашиот објект има било каков проблем, кога ќе ја добијат.Ние навистина го цениме вашата позитивни повратни информации или пет ѕвезди повратни информации ако ви се задоволни со нашите производи ,а во меѓувреме нашиот систем, исто така, ќе остават позитивен фидбек за вас автоматски. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или преку порака, ако се бара да брод од преку Експрес испорака методи, како што се ТНТ /UPS /ФЕДЕКС /EMS,
3. Ве молиме не го отворите спор или остави негативни повратни информации пред да комуницира со нас.Регистрирани Пост Воздух Пошта ќе ги преземе повеќе од 90 работни дена за некои Out-of-the-начин држави или области,купувачот може да не контактирате преку е-мејл или порака за продолжување на времето за испорака,но не може да се;т бараат целосна наплата во рок од 90 работни денови кога објектот се уште на патот до твојата адреса.

Главните својства

Бренд Име:
KingSener
Пакет:
Yes
Батеријата Напон:
14.4 V
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Компатибилен Бренд:
ASUS
Тип:
Li-Ion
Број На Модел На:
A42-N82
боја:
Црна
мобилен:
8Cells,направени во Јапонија, со висок квалитет
Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
Кина
Гаранција:
2 година
Капацитетот На Батеријата:
4400mAh/63WH
is_customized:
Yes
Производи Статус:
Акции

Избор на купувачот